Home Bez kategorii Bezkofeinowe Czarne Latte z CBD

Bezkofeinowe Czarne Latte z CBD

Wiosna/Lato jest to czas kiedy chcemy nabyć nowe nawyki żywieniowe. Odstawić to co nam dłużej nie służy. Ciężko jest jednak zapanować nad chęcią sięgnięcia po choćby słodycz w postaci ciastka kiedy sprawia nam to tak wielką przyjemność. Czy na pewno? Czy na długo? Przecież zaraz po zjedzeniu (jeśli wcześniej postanowiliśmy sobie, że jeść ciastek nie będziemy) pojawiają się wyrzuty sumienia czy zdenerwowanie na samego siebie. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czemu tak na prawdę sięgamy po ciastko? Może chcemy zabić nudę, poradzić sobie ze zdenerwowaniem lub zasłonić tym czynem inne doskwierające nam uczucie, a może po prostu mamy nawyk sięgania po ciastka w trudnych dla nas chwilach? Na wiosnę warto zmienić swoje relacje z jedzeniem. Warto na pewno zastanowić się – dlaczego Ja to jem? Jakie towarzyszą mi teraz emocję? Może zajadamy niechciane uczucia przyczyniając się do powstawania jeszcze gorszych wyrzutów sumienia?

Zamiast przechodzić na dietę, zastanów się dlaczego sięgasz po produkty których wiesz, że lepiej by było nie jeść. Nie wpadaj w błędne koło i zacznij w 100% panować nad swoim życiem – świadome jedzenie to świetny początek. Dobry sposób na rozpoczęcia dnia to suplementacja Olejkiem CBD 10% pod język lub…

Zrób sobie Bezkofeinowe Czarne Latte z CBD

Składniki na 1 porcję:¾ szklanki mleka roślinnego¼ szklanki wody kapsułka węgla aktywnego (do kupienia w aptece)łyżeczka miodu 2-3 krople ekstraktu waniliowego szczypta cynamonu cejlońskiego 4-5 kropli 10% olejku konopnego CBD

Przygotowanie: W rondelku podgrzej mleko. W wodzie rozpuść węgiel. Do szklanki wlej podgrzane mleko, dodaj węgiel, miód, wanilię, cynamon i olejek. Delikatnie wymieszaj.

 

Smacznego!

Udostępnij:

Może Cię zainteresować

Mamy dla Ciebie prezent!ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 5% RABATU
Wyrażam zgodę na wysyłkę newslettera oraz rabat przez All of Hemp. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę wycofać, ale nie będzie to koniecznie! Moje dane są bezpieczne i nigdzie nieudostępniane.